Marino Marini
Vollendet
2014-07-28
257137
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
MARINI, Marino (1901-1980): "Le cavalier ", signerad och daterad Marino 1955 i trycket, Les Éditions braun et cie, Paris, litografiskt tryck, bildmått 55x45 cm
Smärre ytskada