Kosta Odelberg glasservis

Kosta Odelberg glasservis
Kosta Odelberg glasservis
Kosta Odelberg glasservis
Kosta Odelberg glasservis

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GLASSERVIS, 32 dlr., Odelberg, Kosta, 1900-tal, graverad och förgylld dekor, bestående av 17 rödvinsglas, 15 starkvinsglas

2 starvinsglas samt 1 rödvin med nagg

255719

2014-07-12