ABBA

ABBA
ABBA
ABBA
ABBA
ABBA
ABBA
ABBA
ABBA
ABBA
ABBA

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

TURNÉJACKA, ABBA, 1970/80-tal, Polar, mörkblå satin med gula broderier, tygmärken "Mikke" (Michael B Tretow), Sweden,
PROVENIENS: Michael B. Tretow

253996

2014-09-06