Alpina herrfickur i 14 k guld
Vollendet
2014-06-30
253570
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 3 500 SEK |
FICKUR, 14 k guld, Alpina, savonett, ca 1930/40-tal, breguetspiral, förgylld urtavla med blånerad visare samt arabiska siffor, boett nr: 621464, verk nr: 662823, innerboett i metall, diameter ca 53, vikt ca 93 g
Ej funktionstestad