Bruno Mathsson sideboard
Vollendet
2014-06-18
252900
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, Bruno Mathsson för Mathsson International Värnamo, fanérad med ask, kromade ben, invändigt med hyllplan, höjd 72, 158x46 cm
Fanérskador och slitage