Skedat gafflar silver
Vollendet
2014-06-09
251710
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GAFFLAR, 5 st, SKEDAR, 19 st, silver, olika storlekar, 1800/1900-tal, bl a modell gammal fransk och engelsk snäck, vikt ca 730 g
Delvis kraftigt slitage, några med klistermärken samt spår av dessa, monogram