Gräddkanna i silver
Vollendet
2014-06-08
251641
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, Frankrike, 1800-tal, invändigt förgylld, höjd 14 cm, vikt ca 275 g
något glapp i handtaget