Barskåp med inredning
Vollendet
2014-06-03
250693
| Höchstes Gebot | 4 400 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
BARSKÅP, 1960/70-tal, fanerat i jakaranda, inredd med spegel och glashållare, utdragbar skiva, belysning, höjd 116,5, 82,5x42 cm, nyckel finns
Överdel med mindre repor