Soffa Edsbyverken
Vollendet
2014-06-03
250687
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SOFFA, 1950-tal, björk, brännmärkt edsbyverken, 160x80 cm
Slitage