Byrå 1800-tal
Vollendet
2014-05-31
250009
| Höchstes Gebot | 7 800 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1800-talets slut, gustaviansk stil, bemålad, beslag i mässing, höjd 88, 88x47 cm
Renoverad och kompletterade, nyckel saknas