Lennart Rodhe serigrafi tema
Vollendet
2014-05-25
248515
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Mönster, signerad och daterad 1987, numrerad 100/250, färgserigrafi, bladmått 20x14 cm