Glasvas Tema
Vollendet
2014-05-24
247335
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
VAS med lock, glas, Jeanette Paova Schweitz för Orrefors, signerad J P Schweitz, organisk dekor av lila glassmassa, höjd 46 cm inklusive lock
Minimala nagg i mynning, slitage