Stolar design Daniel Franzén
Vollendet
2014-05-07
245447
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st, design Daniel Franzén Bunkerhill Productions 2012, bok, sitthöjd 43 cm
PROVENIENS: Restaurang Tradition
Bruksslitage