Skål Patrik Nordström
Vollendet
2014-05-04
244707
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SKÅL, stengods, monogramsignerad PN (Patrik Nordström), daterad ISLE 1927, höjd 7, diameter 17 cm