Harald Wiberg akvarell räv
Vollendet
2014-05-01
244170
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
WIBERG, Harald (1908-1986): "Räv som hoppar över ett dike", signerad och daterad Harald Wiberg dec 1952, akvarell med täckvitt och blyerts, 26x37 cm