Adolf Zethelius fruktknivar
Vollendet
2014-04-28
243604
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
FRUKTKNIVAR, 6 st., silver, Adolf Zethelius, Stockholm 1815 resp. 1820, vikt ca 448 g
Skaft med bucklor och blad med märken och slitage