Mollie Faustman oljemålning
Vollendet
2014-04-18
241648
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
FAUSTMAN, Mollie (1883-1966): Silhuetter, signerad M. Faustman, olja på pannå, ca 17x23 cm