Ulf Rollof triptyk
Vollendet
2014-04-15
241225
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
ROLLOF, Ulf (född 1961): Triptyk, signerade och daterade Rollof 99, akvareller, 41x59 cm