Lasse Åberg färglitografi
Vollendet
2014-04-16
240936
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ÅBERG, Lasse (född 1940): Ur filmen "The wise little hen",1934, signerad Lasse Åberg, 290/400, färglitografi, 40x57 cm