Vitvinsglas modell Odelberg Junior

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITVINSGLAS, 12 st, 1900-tal, Kosta, modell Odelberg Junior, höjd ca 19,5 cm

Enstaka obetydlit nagg förekommer

239012

2014-04-05