L Norrman oljemålning
Vollendet
2014-04-04
238720
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
NORRMAN, Lars (1915-1979): Sydländskt bymotiv med kvinna, signerad Lars Norrman, olja på pannå, 12x20,5 cm