Bord
Vollendet
2014-03-22
236073
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BORD med stenskiva, 1800-tal, Louis XVI-stil, med mässingsbeslag, höjd 75, diameter 48 cm
Smärre ytskador