Klubbat för:
5 800 SEK
5 000 SEK
PADDEL, afrikansk, rikt skuret trä lindad i koppar, längd 274cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet
Slitage, små skador
235716
2014-03-15