Afrikansk paddel

Afrikansk paddel
Afrikansk paddel
Afrikansk paddel
Afrikansk paddel
Afrikansk paddel
Afrikansk paddel
Afrikansk paddel
Afrikansk paddel
Afrikansk paddel
Afrikansk paddel
Afrikansk paddel
Afrikansk paddel

Klubbat för:

5 800 SEK

5 000 SEK

PADDEL, afrikansk, rikt skuret trä lindad i koppar, längd 274cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet

Slitage, små skador

235716

2014-03-15