Gunnar Brusewitz litografier
Vollendet
2014-03-20
235580
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): (2 st) Kanadagäss samt sträckande änder, signerade, ea resp 227/250, färglitografier, ca 28x37 resp 30x34 cm