Ljusstakar underhaltigt silver
Vollendet
2014-03-19
235505
| Höchstes Gebot | 14 500 SEK |
| Schätzwert | 12 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, underhaltigt silver, empire, stämplade Johannes Hoffmann Frankfurt, kolonnformade med dekor av figurscener och palmetter, höjd 31,5 cm
Lagningar, bristningar