Skål Baccarat
Vollendet
2014-03-18
235107
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
SKÅL på fot, Baccarat, Frankrike, 1900-tal, koboltblått glas med dekor i guld, höjd 15, diameter 20 cm
Obetydliga repor