Skålfat tenn

Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn
Skålfat tenn

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, 2 st, tenn, 17/1800-tal, 32 resp 39 cm
PROVENIENS: Eric Grate

Bruksslitage, större fatet med lagning

234723

2014-03-13