Ljusstakar i silver
Vollendet
2014-03-10
234200
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, svenska importstämplar, dekorbård längs ljuspipans mynning samt foten, höjd 7 cm
Fylld fot