Acke Oldenburg litografi
Vollendet
2014-03-10
233964
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
OLDENBURG, Acke (1923-2005): Surrealistisk komposition, signerad Acke Oldenburg HC II, färglitografi, 47,5x63 cm, oramad