Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
HERDER, Johan (född 1952): (3 st) Komposition Nr 390, 403 samt 270, monogramsignerade och daterad J H 1986, akryl på papper, 18x16, 24x18 samt 32 x32 cm, oramade
233313
2014-03-10