Roberto Matta
Vollendet
2014-03-02
232428
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
MATTA, Roberto Sebastien (Chile, 1911-2002): Figurkomposition, signerad, färgetsning E.A., bladmått 48x32 cm, oramad