Marie Laurencin färglitografi
Vollendet
2014-02-28
232214
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LAURENCIN, Marie (1885-1956): Kvinnor, signerad, färglitografi, bladmått 37x55 cm
Gulnad