Reinhold Ljunggren litografi
Vollendet
2014-02-14
229363
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Fönster med sommarblommor, signerad R. Ljunggren, färglitografi, 30x22 cm