Gunnar Nordström oljemålning
Vollendet
2014-02-13
229197
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
NORDSTRÖM, Gunnar (född 1921): "Ismålning", signerad G Nordström samt a tergo Värö, Halland 1988, olja på duk, 65x81 cm
Tryckmärken