Claes Caspersson olja
Vollendet
2014-02-13
229193
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
CASPERSSON, Claes (född 1953): Strandbild med båt, signerad Claes Caspersson, olja på duk, 60x72 cm
Tryckmärken