Satsbord orientaliskt
Vollendet
2014-02-10
228589
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SATSBORD, 3 dlr, omkring 1900-talets mitt, orientaliska, motiv av landskap, lackarbete, höjd 61, 55X36 cm
Bruksslitage, ostadiga