Oidentifierd konstnär olja
Vollendet
2014-02-04
227550
| Höchstes Gebot | 3 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, olja på duk, 35x45 cm