Bänkalängd Skåne

Bänkalängd Skåne
Bänkalängd Skåne
Bänkalängd Skåne
Bänkalängd Skåne
Bänkalängd Skåne
Bänkalängd Skåne

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNKALÄNGD, Skåne, monogram EID samt daterad 1830, längd ca 395 cm

Smärre hål och slitage

226947

2014-02-12