Birger Birger Ericson oljemålning
Vollendet
2014-01-29
226403
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Midnattssolen", signerad Birger, olja på pannå, 53x64 cm