Skulptur gips
Vollendet
2014-01-19
225152
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SKULPTUR, gips, 1900-tal, i form av antikiserande torso på sockel, höjd 89 cm
Sprickor, nagg, lagning