Skåp Pastoe
Vollendet
2014-01-09
224179
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SKÅP, Pastoe, Holland, 1900-talets slut, jalusidörrar, svart, höjd 75, 229x38 cm
Slitage