Johannes Ravn olja
Vollendet
2014-01-04
223931
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
RAVN, Johannes (1922-1991): Hav i gryning, signerad o daterad J. Ravn 88, olja på duk, 32x48 cm