Ante Karlsson-Stig oljemålning
Vollendet
2013-12-30
223547
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KARLSSON-STIG, Ante (1885-1967): Landskap, signerad daterad A. Karlsson Stig -10?, olja på duk, 51x67 cm