Edward Hald vas
Vollendet
2013-12-27
223198
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
VAS, Edward Hald, Orrefors, Fiskgraal, dekor av fiskar och sjögräs i grönt, signerad Edward Hald, ORREFORS SWEDEN GRAAL nr 1415, höjd 13 cm
Repor