Peter Dahl färglitografi
Vollendet
2013-12-20
221654
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Glaset", signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, bladmått 80x60 cm