Charles Sjöholm olemålning
Vollendet
2013-12-14
221209
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
SJÖHOLM, Charles (född 1933): Bussen till Stenhamra, signerad C Sjöholm, olja på duk, 60x73 cm