Kopparkittel 1800-tal
Vollendet
2013-12-08
220026
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KOPPARKITTEL med lock, 1800-talets början, stämplad LEH (Lars Erik Hammelin ) Västerås, längd 41, höjd med hänklar 24 cm
Slitage, lagningar