Lars Lerin akvarell
Vollendet
2013-12-20
219888
| Höchstes Gebot | 11 000 SEK |
| Schätzwert | 12 000 SEK |
LERIN, Lars (född 1954): Komposition, signerad Lars L, akvarell, 16x18 cm