Kinesiska träsnitt
Vollendet
2014-03-16
219160
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TRÄSNITT, 6 st, Japan, 1800-tal, Folk och krigare på marsch, varierande format
Proveniens: Eva Altrichter