C Göran Karlsson "Slaghacka"
Vollendet
2013-12-03
218748
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KARLSSON, C Göran (född 1944): Slaghacka, signerad och daterad C Göran Karlsson 76, 1/70 färgserigrafi, 76x60 cm